#JAVADeveloper

Chcesz zdobywać doświadczenie na wielu projektach, realizowanych dla różnych branż, z wykorzystaniem szerokiego spektrum nowoczesnych narzędzi, bibliotek, frameworków?

Szukamy nowych członków zespołów: praktykantów, juniorów, ekspertów JAVA.

#JavaDeveloper = Twoje zadania:

Różnorodne projekty (front-end, integracje, back-end), nierzadko dla milionów użytkowników, obsługujące dziesiątki tysięcy interakcji na sekundę w reżimie 24/7

Nowoczesne metody i praktyki tworzenia oprogramowania – Test-Driven Development, dojrzałe podejście do Continuous Integration/Delivery, wysoka autonomia zespołów w kwestii doboru narzędzi (bibliotek, frameworków, itd.)

Pragmatyczne podejście do testowania – połączenie automatyzacji (na poziomie jednostkowym i integracyjnym) z metodycznymi testami ręcznymi

Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań (modele domenowe / design techniczny) w bezpośredniej styczności z klientem – użytkownikami, ekspertami domenowymi, właścicielami biznesowymi

Co oferuje team Accenture?

Innowacyjne technologie i podejścia architektoniczne.

Udział i zdobywanie doświadczeń na wszystkich etapach tworzenia rozwiązania – od szkiców koncepcyjnych po wdrożenie i mierzenie osiągniętych efektów :)

Realizację projektów dla klientów w
Polsce i na świecie.

Tworzenie systemów dla największych i najbardziej prestiżowych firm w sektorach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, masowy handel detaliczny, produkcja, dystrybucja, zasoby naturalne.

Pełen wachlarz metod i podejść: od tradycyjnych projektów waterfallowych (w znanych i bardziej przewidywalnych scenariuszach) po nowoczesnej metody Lean/Agile (np. Scrum i jego skalowalne warianty – SAFe, LeSS)

Zadania dostosowane do preferencji i umiejętności (implementacje całkowicie nowych aplikacji, rozwój nowych funkcjonalności, utrzymanie i bug fixing).

Oprócz możliwości rozwoju technologicznego, praca w Accenture ma wiele innych zalet!

Jasno zdefiniowana ścieżka kariery, opieka mentora

Częste szkolenia technologiczne w Polsce i za granicą, możliwość zdobycia certyfikatów

Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karnety sportowe, vouchery lunchowe

Poszukujemy osób na różnych poziomach zaawansowania

Juniorzy (z doświadczeniem)

  • Doświadczenie z zakresu budowy rozwiązań w technologiach JAVA

Seniorzy / Eksperci / Architekci

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania JAVA poparta doświadczeniem (frontend i/lub integracja i/lub backend)
  • Znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL i/lub PL/SQL
  • Znajomość różnorodnych metod integracyjnych (w szczególności web services)

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Łódź.

Wyślij do nas swoje CV –
zaproponujemy Ci odpowiednie
stanowisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.