BACKEND / FRONTEND / FULLSTACK

.NET DEVELOPER

MEGA PROJEKT

Weźmiesz udział w niecodziennym i ciekawym projekcie tworzenia instytucji finansowej – mobilnego, cyfrowego banku.

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ETAPACH

Oprócz tworzenia samych rozwiązań, będziesz aktywnie uczestniczyć i mieć wpływ na projektowanie ich architektury oraz wspierać zapewnienie ich jakości pisząc testy automatyczne.

SCRUM

Stosujemy metodykę SCRUM ułatwiającą skuteczny i szybki dewelopment, dodatkowo zapewniającą wysoką satysfakcję deweloperom.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

Zadania dostosowane do preferencji i umiejętności (implementacje całkowicie nowych aplikacji, rozwój nowych funkcjonalności, utrzymanie). Różnorodność projektów wspierająca szybszy rozwój.

RÓŻNORODNOŚĆ ZADAŃ I PROJEKTÓW

CO CI OFERUJEMY?

Praca z najnowszymi technologiami

Metodyka zwinna:

SCRUM

Jasna ścieżka rozwoju w międzynarodowej firmie

Szkolenia techniczne w kraju i za granicą

Zdobycie cenionych certyfikatów

Wsparcie doświadczonego zespołu

Dostęp do Pluralsight oraz Codeschool

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Karnet sportowy

Vouchery lunchowe

Korporacyjna karta kredytowa

JAKICH UMIEJĘTNOŚCI SZUKAMY?

> Miejsce pracy: Warszawa.
> Poziom stanowiska: Poszukujemy deweloperów o minimalnym doświadczeniu 1 roku. Prześlij nam swoje CV a zaproponujemy adekwatny poziom stanowiska (junior / mid / senior / ekseprt / team leader).

O stanowiskach

Backend Developer

> Znajomość .NET, Entity Framework, SQL Server.
> Mile widziana znajomość WCF, Azure, MVC, WebApi.

Frontend Developer

> Znajomość .NET, JavaScript / jQuery, HTML / CSS.
> Mile widziana znajomość takich framework'ów jak: WCF .NET, Angular / Knockout / React / Aurelia.

Fullstack Developer

> Znajomość: .NET 4.5, WCF, ASP.NET MVC, WebAPI, HTML5/CSS3, JavaScript.
> Doświadczenie w pracy z serwisami: SOAP / REST i WebAPI
> Mile widziana znajomość: TypeScript, React, Flux/Redux, Node.js, Backbone.js , Backbone / Angular frameworks, JIRA / Bitbucket, Jenkins / TeamCity, .NET Core, T-SQL / SQL Server.