#SAPs4Hana #konsultantSAP

Posiadasz doświadczenie w technologiach SAP? Dołącz do naszego zespołu, który jako jeden z pierwszych będzie wdrażać i rozwijać platformę nowej generacji – SAP S/4 HANA

Accenture i SAP w 2016 roku zawiązały strategiczne partnerstwo pozycjonujące Accenture jako najważniejszego partnera wdrażającego, ale też rozwijającego platformę nowej generacji - SAP® Business Suite 4 SAP HANA® (SAP S/4 HANA).
Dowiedz się więcej: Nota prasowa, Przewagi jakie zapewnia SAP S/4 HANA, O migracji do SAP S/4 HANA

Jednak nie tylko ten fakt decyduje o tym, że Accenture jest najlepszą organizacją do pracy w technologiach SAP zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i jeszcze rozwijających się.

Zwróć uwagę na 3 fakty:

Od 8 lat Accenture jest globalnym liderem wdrożeń SAP. Realizujemy najwięcej projektów, największe i najbardziej złożone wdrożenia, jako jedyni uczestniczymy w rozwoju produktów SAP

Accenture jest najwyżej ocenianą firmą wdrożeniową SAP wg Gartnera i innych obserwatorów rynku

Accenture co roku zdobywa największą liczbę
nagród SAP Pinnacles pozostawiając konkurencję daleko w tyle

Przeczytaj więcej o kilku naszych ostatnich wdrożeniach:

Jako konsultant SAP w Accenture rozwiniesz się szybciej niż gdziekolwiek indziej. Zajmiesz się innowacyjnymi technologiami SAP

Poznasz i będziesz uczestniczyć we wdrożeniach najnowszej platformy SAP S/4 HANA, jak również będziesz miał realny wpływ na jej rozwój

Będziesz mieć możliwość pogłębienia wiedzy technicznej i procesowej, jak również migracji między obszarami kompetencyjnymi wspierającymi naszych klientów na każdym etapie cyklu życia rozwiązania – od doradztwa technologicznego, poprzez wdrożenia a skończywszy na rozwoju i utrzymaniu.

↓ Consulting

Charakter pracy:

Realizacja prac w projektach wdrożeniowych systemów SAP: analiza wymagań, budowanie koncepcji i rozwiązań, konfiguracja systemu, realizacja testów i przygotowania startu systemu, wsparcie startu systemu, obsługa bieżących zleceń klienta, opracowywanie dokumentacji projektowej.

Przykładowe stanowiska:
SAP Analyst, SAP Consultant.

↓ Technology Delivery Center

Charakter pracy:

Dostarczanie rozwiązań w obszarze SAP Basis. Instalacja i konfiguracja oprogramowania SAP ERP i SAP Enterprise Portal, jak również systemów analityki biznesowej. Zarządzanie codziennymi działaniami operacyjnymi dla środowisk produkcyjnych, wsparcie dla projektów, analizy wydajności oraz rekomendacje ulepszeń. Pomoc przy aktualizacji baz danych oraz innych komponentów wspieranych przez systemy SAP.

Przykładowe stanowiska:
Administrator SAP Basis.

↓ Operations Delivery Center

Charakter pracy:

Kodowanie i testowanie modułów systemów SAP, zgodnie ze specyfikacją projektową. Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemów w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną; zapewnienie wsparcia dla użytkowników. Projektowanie i wsparcie w projektowaniu rozwiązań SAP.

Przykładowe stanowiska:
Praktykant SAP, Programista SAP, Starszy Programista SAP.

Weźmiesz udział w realizacji projektów dla wielu branż lub (w zależności od preferencji) - skupisz się na dogłębnym poznaniu specyfiki wybranego sektora

Dołączysz do jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych zespołów na świecie, który na przestrzeni lat wykształcił i rozwija autorskie metodyki, techniki i narzędzia z obszaru SAP.

Uzyskasz dostęp do szkoleń i bogatego wsparcia merytorycznego SAP. Accenture – jako jedyny partner SAP - oferuje dostęp do SAP Online Knowledge Education Content Library oraz program Global Master Curriculum

Oprócz rozwoju technologicznego, jest też wiele innych zalet pracy w Accenture

Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, firmowa karta kredytowa

Możliwość pracy z największymi klientami w ramach międzynarodowych projektów

Szkolenia technologiczne / certyfikacyjne w Polsce i za granicą

Elastyczne godziny pracy, w przypadku konieczności pracy w ramach nadgodzin.

Opieka i wsparcie mentora w celu zapewnienia ciągłego rozwoju

Jasno zdefiniowana i egzekwowana ścieżka kariery

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z technologiami SAP na różne stanowiska

Minimum 2-letnie doświadczenie w technologiach SAP (szczególnie, choć nie tylko, następujące moduły: FI/CO, SD, MM/WM/eWM, PP/PM, BI/BW).

Doświadczenie w konfigurowaniu i dostosowywania rozwiązania SAP. Uczestnictwo w pełnym cyklu wdrożeniowym będzie dodatkowym atutem.

Rozumienie i umiejętność analizy procesów biznesowych w obszarach funkcjonalnych.

Gotowość do odbywania podróży służbowych.

ZAAPLIKUJ I ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Miejsce pracy:
Warszawa lub siedziby klientów gdzie realizowany jest projekt.

Wyślij do nas CV – zaproponujemy Ci stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom
>

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

© Copyright 2016 Accenture sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. W przypadku pytań, prosimy o kontakt na adres e-mail careers.pl@accenture.com.